TİSD Yönetim Kurulu ile Gerçekleştirilen Görüşme

29 Mayıs 2023 Teb Duyuruları

Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Arman Üney, Türkiye ilaç Sanayi Derneği’nin Yönetim Kurulu ve üyelerinin 26.05.2023 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıya video konferans yöntemiyle katıldı.


Toplantıda 6 Şubat tarihinde meydana gelen deprem felaketinden sonra Birliğimiz tarafından yürütülen çalışmalara, Birliğimiz tarafından başlatılan Eczacı İçin Birlikteyiz Kampanyamız hakkında Türkiye İlaç Sanayi Derneği’ne ve üyelerine yapılan yazılı bilgilendirmelere değinildi.


TİSD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Ulusoy ve TİSD Genel Sekreteri Sayın Op.Dr. Sami Türkoğlu tarafından, deprem sonrasında Birliğimiz tarafından bölgede ilaç ve eczacılık hizmetinin kesintisiz biçimde sürdürülmesi için yürütülen çalışmaları çok önemli buldukları, depremden etkilenen meslektaşlarımıza destek olunması ve yaşadıkları zorlukların üstesinden birlikte gelinmesi amacıyla, TİSD üyelerinin meslektaşlarımıza istihdam sağlaması ve Eczacı İçin Birlikteyiz Kampanyamıza katkı verilmesinin öneminin, TİSDye üye firmalarla gerçekleştirecekleri görüşmelerde vurgulanacağı ifade edildi.